O mně

Vzdělání v TCM: 

  • 2010 - 2014 TCM Institut: Škola pěti dovedností. Čtyřleté studium pro profesionální terapeuty TCM. Úspěšně zakončeno závěrečnou zkouškou. 
  • Vzdělání si neustále doplňuji s českými i zahraničními učiteli. Studium čínské medicíny je úkolem na celý život. Výběr ze specializovaných postgraduálních kurzů:  
    GU ZHENG a GUI ZHENG, Komplexní pojednání o osmi mimořádných drahách, Prostatické obtíže, Onemocnění štítné žlázy, Problematika kožních onemocnění, Omlazovací techniky obličeje v tradiční čínské medicíně, GUI GEN I (Dr. Jie Li), Využití klasických směsí pro léčbu ženských onemecnění (Dr. Jie Li), ad. 

Jsem členem Komory tradiční čínské medicíny a jsem tím vázána dodržovat veškeré etické i hygienické standardy. www.komoratcm.cz

Cesta k čínské medicíně pro mě byla náhodná, neplánovaná a překvapivá pro mě i moje okolí.. Na cestu  k čínské medicíně mně dostala potřeba pomoci se zdravotními problémy v rodině. Když jsem pochopila účinnost, nádheru a mnoho vrstevnatost,  kterou obor skrývá, tak mě vtáhnul. Na čínské medicíně se mi líbí, že je to obor nekonečně komplexní, že se v něm terapeut může celý život rozvíjet a uplatňovat svůj intelekt i mnoho dalších poznaných i nepoznaných vrstev vlastní osobnosti.

Jazyky: 

angličtina, němčina